fbpx VII Edycja turnieju piłkarskiego o Puchar Prezesa GRODNO CUP 2016 | Pompy ciepła i fotowoltaika w GRODNO S.A. Elektryka Automatyka Oświetlenie Klimatyzacja Kable

DOŁĄCZ DO NAS!

Współpraca z GRODNO SA

Grodno SA zaprasza do współpracy podmioty i osoby fizyczne, które chcą uruchamiać na terenie całej Polski nowe oddziały Grodna lub współpracować na określonych przez obie strony zasadach.

Prosimy prześlij swoje dane z krótkim listem motywacyjnym na adres wspolpraca@grodno.pl

VII Edycja turnieju piłkarskiego o Puchar Prezesa GRODNO CUP 2016

16.06.2016

Na sześć dni przed rozpoczęciem piłkarskich Mistrzostw Europy we Francji 04 czerwca, w upalną sobotę, na terenie Centrum Piłkarskiego FCB Escola Varsovia, odbyła się VII edycja prestiżowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa GRODNO S.A. GRODNO CUP 2016. Na tegoroczną imprezę przyjechało 244 zawodników z 21 zespołów z całej Polski, zarówno drużyny, które brały już udział we wcześniejszych edycjach, ale również i debiutanci. Dla najmłodszych kibiców podczas trwania Turnieju, czekała strefa atrakcji dla dzieci, a w niej min.:  możliwość wykonania papieru, labolatorium,  jazda na mini segwayach, gry planszowe oraz konkursy. Nie zabrakło oczywiście malowania buziek, dmuchanej zjeżdżalni  i innych zabaw.

Dodatkową siurpryzą na turnieju były zmagania sportowe pt.  „Mega Ułan”, które odbywały się na bocznym boisku, koncepcją przypominały one popularnego  „Turbo Kozaka”. Do konkurencji, której stawką były cenne nagrody stanęło 67-miu ochotników, zawody dostarczyły wiele atrakcji samym uczestnikom jak i kibicom, a zwycięzcą okazał się 11-letni Staś, który uzyskał największą liczbę punktów. Dzięki takim talentom piłkarskim nie musimy drżeć o przyszłość naszej narodowej reprezentacji.

Zdobywcą Pucharu Prezesa VII edycji GRODNO CUP 2016 została drużyna ENERGO ŁÓDŹ, która w zeszłym roku uległa w finale drużynie FCB Escola Varsovia. Miejsce drugie zajęła drużyna APIN mająca w swoim składzie króla strzelców Pana Pawła Grabowskiego, który trafiał do siatki podczas turnieju aż 14 razy. Ostatnie miejsce na podium zajęła drużyna TNT Express. Za swoją postawę podczas zawodów nagrodą Fair-Play obdarowana została drużyna SZRON.

Pragniemy podziękować firmom PHILIPS, KONTAKT SIMON, ELKO-BIS, ETI oraz HAGER za sponsoring GRODNO CUP 2016.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w rywalizacji, kibicom dziękujemy za żywiołowe reakcje oraz doping i  zapraszamy na kolejną odsłonę już za rok !